Управління хостингом за допомогою web-інтерфейсу
Для управління хостингом був створений web-інтерфейс. Для його використання необхідно знати свій логін на сервері хостингу і пароль (він же-пароль для доступу по протоколах SSH і FTP).
Якщо Ви забули, втратили пароль, можна вислати інструкцію щодо його зміни на контактну адресу. Для цього натисніть на кнопку “Забули пароль?”. Далі потрібно ввести логін і контактний e-mail. При введенні не контактного e-mail клопотання не буде виконане. На жаль, старий пароль не може бути відновлено, так як зберігається в зашифрованому вигляді.
Після успішного входу в інтерфейс адміністрування Ви побачите форму з технічною інформацією про поточні налаштування хостингу і набір кнопок для їх зміни.
1. Управління файлами
Дозволяє Вам редагувати, завантажувати з/на локальний компʼютер, видаляти файли, розпаковувати завантажені на сервер архіви, створювати, видаляти, очищати директорії. Так само існує можливість групових операцій з файлами за допомогою відміток в лівій частині списку і вибору дії знизу або зверху з меню, що випадає.
Файловий менеджер доступний українською, російською та англійською мовами. За допомогою меню, що випадає у верхньому/нижньому правому куті можна змінити мову.
2. Завдання (cron)
Дозволяє вести призначені завданнями планувальника cron. Ви можете додавати і видаляти завдання, натискаючи відповідні піктограму.
3. Домени
Дає можливість зіставити домени з Вашим хостингом. Для нормальної роботи необхідно, щоб домени існували і мали IP-адресу сервера хостингу, який Ви можете дізнатися в службі підтримки або виконавши команду ping login.colocall.com (де login — Ваш логін на сервер хостингу).
Існує можливість розмістити кілька сайтів в різних директоріях Вашого домашнього каталогу. Для цього достатньо ввести імʼя кореневого каталогу, відмінне від htdocs.
Якщо домен, зіставлений з Вашим хостингом, не існує або не вказує на наш хостинг більше 30 днів, він видаляється зі списку аліасів.
4. Поштові скриньки
Дозволяє додавати і видаляти поштові скриньки, що входять в послугу хостингу. Для управління поштовими скриньками слід використовувати web-інтерфейс. Документація по його використанню доступна на цій сторінці.
5. Бази даних
Призначено для створення, видалення, зміни пароля до баз даних MySQL і PostgreSQL.
6. SSH доступ
Дозволяє вибрати командну оболонку для доступу по SSH і заборонити/дозволити доступ при потребі.
7. VPN доступ
Дозволяє заборонити/дозволити доступ до сервера баз даних по VPN і змінити пароль для доступу.
8. Журнальні файли
Дозволяє управляти файлами журналів, їх типами, іменами, періодом ротації, кількістю збережених архівів, використовуваним методом стиснення. Також дозволяє очищати журнальні файли.
9. Пароль
Зміна пароля для доступу до сайту по протоколах FTP, SSH і для доступу до форми адміністрування.
10. Контакти
Зміна, додавання, видалення списку контактних осіб, а також контактних e-mail і телефонів.